Falownik Solarny

Witamy w naszym świecie falowników słonecznych! Jeśli marzysz o przekształceniu energii słonecznej w niezawodne źródło zasilania, to trafiłeś we właściwe miejsce! CHISAGE ESS to profesjonalny dostawca falowników słonecznych z doświadczonym zespołem badawczo-rozwojowym i standaryzowanymi warsztatami produkcyjnymi. Mamy szeroką gamę produktów, w tym głównie:

Falowniki sieciowe, od jednofazowych 3kW-6kW do trójfazowych 8kW-110kW. Te falowniki sieciowe charakteryzują się wysokim stopniem ochrony IP66, wysoką wydajnością konwersji, wysokimi prądami wejściowymi PV, niskimi napięciami rozruchowymi PV, 5-letnią gwarancją i komunikacją Bluetooth.

Mikroinwerter, CHISAGE ESS ma dwa główne produkty: 800 W i 2000 W, są to projekty od jednego do dwóch i od jednego do czterech. Są lekkie i kompaktowe, z maksymalnym napięciem stałym 60 V niskiego napięcia, w pełni zalana konstrukcja IP67, 25-letnia żywotność projektowa oraz certyfikaty EC62109, 61000, VDE4105.

Inwertery niezależne od sieci, w segmencie niskiej mocy dostępne są modele o mocy 3 kW i 5 kW, a w segmencie wysokiej mocy modele o mocy 8 kW i 10 kW. Wśród nich inwerter niezależny od sieci 5 kW ma funkcję równoległą, która może obsługiwać do 6 jednostek połączonych równolegle.

Inwertery hybrydowe, w tym jednofazowe 2,5 kW-10 kW i trójfazowe 5 kW-14 kW. Oprócz funkcji typowych dla typowych inwerterów hybrydowych dostępnych na rynku, mają one te unikalne cechy, takie jak równoległe połączenie inwerterów o różnej mocy, czas transferu UPS poniżej 5 ms, wyjście niezbalansowane 150%, kompatybilne z bateriami litowymi wielu marek, maks. 20 sztuk równoległego połączenia poza siecią itp.

Skontaktuj się z naszym zespołem profesjonalistów już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych inwerterach słonecznych i usługach!

Falownik hybrydowy

Jednofazowy falownik hybrydowy 2,5 kW–10 kW i trójfazowy falownik hybrydowy 5 kW–14 kW

Grid Tie Inverter

Falownik sieciowy jednofazowy 3kW-6kW i trójfazowy 8kW-110kW

Microinverter

Mikroinwerter 800W i 2000W

Na indywidualnie falownik i akumulator udzielamy podstawowej gwarancji; niektóre produkty obsługują rozszerzoną gwarancję. Aby uzyskać szczegółowe informacje, skontaktuj się z nami.

Zapewniamy lokalne wsparcie techniczne, w tym próbki testowe, szkolenia dotyczące produktów; przez pierwsze sześć miesięcy zapewniamy bezpłatną wymianę nowych jednostek, w okresie gwarancyjnym zapewniamy bezpłatną wymianę części zamiennych.