Poznaj grupę CHISAGE

Top 500 Prywatnych Firm w Chinach

播放视频

O Chisage Polska

Jako spółka zależna Chisage ESS, światowego lidera w dziedzinie rozwiązań w zakresie magazynowania energii, naszą misją w Chisage Polska jest ułatwienie przejścia na czystą energię w Polsce i poza nią, wspieranie domów, przedsiębiorstw i przemysłu przy jednoczesnym napędzaniu przyjęcia energii odnawialnej w całej Europie.

Nasza Misja

Staramy się, aby magazynowanie energii było wydajne, niezawodne i przyjazne dla środowiska, wspierając przejście na odnawialne źródła energii i zwiększając zarówno zrównoważony rozwój środowiskowy, jak i bezpieczeństwo energetyczne.

Nasza Wizja

Naszą wizją jest przewodzenie Europie w dostarczaniu innowacyjnych, wysokiej jakości rozwiązań w zakresie magazynowania energii, stymulowanie wzrostu gospodarczego, zrównoważenia środowiskowego i globalnego przejścia na energię odnawialną poprzez ciągłe badania i rozwój.

Strategia Marketingowa

Nasza strategia marketingowa w Chisage Polska opiera się na tworzeniu wartości dla klienta i budowaniu trwałych relacji. Stawiając na pierwszym miejscu potrzeby klientów, dostarczając innowacyjne i zrównoważone rozwiązania oraz tworząc strategiczne partnerstwa, dążymy do edukacji i wzmocnienia pozycji społeczności w całej Europie w ich przejściu na energię odnawialną. Dzięki lokalnym działaniom marketingowym zapewniamy, że nasze rozwiązania trafiają do różnych odbiorców, przyczyniając się do bardziej ekologicznej i zrównoważonej przyszłości.

Poznaj Ekspertów ds. Energii

Herong Yang

Herong Yang

Przez cały czas Chisage zawsze przestrzegał filozofii biznesowej " najpierw klient, potem realizacja, synergiczna innowacja i utrzymanie ducha ciężkiej pracy i prostoty

Maciej Chyb

Maciej Chyb

Absolwent Politechniki Świętokrzyskiej. Lider z doświadczeniem w zarządzaniu zespołem i realizacji projektów. Obecnie pracuje dla Chisage ESS – firmy, która stawia za cel zrewolucjonizowanie rynku ESS.

Bin Chen(1)

Bin Chen

Pan Chen wnosi ponad 10-letnie doświadczenie w sektorze energii odnawialnej, napędzając firmę w kierunku doskonałości i innowacji. Jego wizjonerskie przywództwo i zaangażowanie w zrównoważony rozwój sprawiły, że Chisage ESS znalazł się w czołówce branży magazynowania energii.

Dołącz do zespołu Chisage ESS Polska!

1998

Założenie Ningbo U&K Fashion Co., Ltd, poprzednika Ningbo Chisage Holdings Co., Ltd.

Sichuan Chisage New Material Technology Co., Ltd. jest dostawcą materiałów elektronicznych, materiałów anodowych, tlenku manganu i siarczanu manganu o wysokiej czystości. Należę do projektów Aiding Sichuan organizowanych przez kupców z Zhejiang w celu odbudowy i przywrócenia źródeł utrzymania i gospodarki w Qingchuan po trzęsieniu ziemi z 12 maja. Może wspierać.

Powstała firma Jiangsu Chisage Carbon Photonics Research and Development Center Co., która koncentruje się na produkcji i sprzedaży nowych technologii biomedycznych oraz przejęciu światowego lidera w dziedzinie zielonej fototerapii.

Spółka Ningbo Chisage Resource Co. Ltd. została założona pod patronatem Chisage Group i koncentruje się na platformie biznesowej do handlu towarami masowymi. Nazwa Zhejiang Chisage Holding Group Co., Ltd. została zmieniona na Chisage Holding Group Co., Ltd. Firma Beijing Ounlitiancheng Network Technologist Co., Ltd. stała się spółką zależną Chisage Group i jest zorientowaną na innowacje firmą technologiczną, specjalizującą się w wysokiej jakości produktach audio .

Zhejiang Jingyan Shenlan New Energy Technology Co., Ltd. została członkiem Chisage Group. Firma angażuje się w industrializację wysokowydajnych akumulatorów z wodnym elektrolitem wtórnym i obecnie promuje głównie wolnobieżne wózki widłowe i nową elektrownię magazynującą energię. Zhejiang Chisage New Energy Technology Co., Ltd. jest integratorem i inwestorem rozwiązań z zakresu magazynowania energii i inteligentnych systemów specjalizującym się w integracji nowych akumulatorów wodnych, modułów, pakietów, stojaków i rozwiązań integracyjnych.

Założona w kwietniu 2024 roku firma Chisage Polska jest europejskim oddziałem Chisage ESS. Naszą misją jest dostarczanie europejskim firmom technologii ESS i B ESS oraz wsparcia technicznego, marketingowego i sprzedażowego w celu osiągnięcia rozwoju technologicznego i biznesowego.

Along the way, CHISAGE has pushed its cause forward and advanced into the future. With customer orientation as a guideline, aspiration, the spirit of hard work and a simple life as a consistent pursuit, it is determined to be a group company both in industry and in the field of industrial investment that continuously creates value.

Znajdź nas na mapie

CHISAGE Address-2(2)