Nasi Partnerzy

Nasi partnerzy pomagają nam dostarczać innowacyjne rozwiązania w zakresie magazynowania energii w całej Europie. Jesteśmy dumni ze współpracy z wiodącymi firmami w branży.

Ecosolar

EcoSolar rozpoczęła swoją działalność w 2019 roku, a jej głównym celem było wdrażanie ekologicznych rozwiązań chroniących planetę. Początkowo firma koncentrowała się na instalacjach fotowoltaicznych dla lokalnych mieszkańców. Celem EcoSolar jest wspieranie zrównoważonego rozwoju, redukcja emisji CO2 i ochrona zasobów naturalnych. Klienci czerpią korzyści z niższych rachunków za energię, możliwości sprzedaży nadwyżek energii i przyczyniania się do ochrony środowiska.

Wraz z rozwojem firmy, EcoSolar zaczął instalować pompy ciepła w domach. W połączeniu z instalacjami fotowoltaicznymi, systemy te pomogły klientom stworzyć ekologiczne i energooszczędne domy. Następnie EcoSolar rozszerzył swoje usługi na budynki użyteczności publicznej, takie jak szkoły, urzędy miejskie, biblioteki i remizy strażackie, zwiększając tym samym możliwości firmy.

Telefon: +48 606 220 875

E-mail: kielce.ecosolar@gmail.com

Strona Internetowa: ecosolarkielce.pl

Adres: ul. Graniczna 47 26-001 Masłów

Region Współpracy : Świętokrzyskie

Co Mówią Klienci

Posłuchaj, co zadowoleni klienci mówią o Chisage Polska!

FORMULARZ PARTNERSKI