Niezmienny serwis i wsparcie na każdym kroku

Wzmocnij swoją podróż energetyczną dzięki niezrównanej obsłudze

ZAPRASZAMY DO WSPARCIA

Jakiego rodzaju pomocy potrzebujesz?

Jeśli poniższy wpis nie rozwiąże Twojego problemu, skontaktuj się z nami w każdej chwili.

Przeglądaj i pobieraj dokumenty dotyczące naszych katalogów, arkuszy danych i inną dokumentację, aby uzyskać szczegółowy wgląd w nasze informacje.

Dowiedz się o naszej standardowej i rozszerzalnej gwarancji oraz szybkich usługach naprawy i wymiany na całym świecie.

Zapytaj naszych ekspertów technicznych o swoje problemy.

WSPARCIE WSPÓŁPRACY

Współpraca korzystna dla obu stron

Naszym celem biznesowym zawsze była obopólna korzyść i współpraca, w której wygrywają obie strony. CHISAGE ESS oferuje naszym partnerom szeroki zakres usług, od zapewnienia wysokiej jakości wsparcia marketingowego specjalistom zajmującym się magazynowaniem energii po przekazywanie wiedzy specjalistycznej w dziedzinie magazynowania energii.

ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM

Proces jest łatwy!

1

Szkolenia produktowe

Nasza firma świadczy usługi szkoleniowe, których celem jest pomoc zespołom klientów w lepszym zrozumieniu i obsłudze naszych produktów. Profesjonalny zespół inżynierów technicznych przeprowadzi szczegółowe szkolenie dotyczące produktu, obejmujące wprowadzenie funkcjonalne, obsługę instalacji, konfigurację rozwiązania, konserwację i gwarancję, aby zapewnić pełną wydajność i funkcjonalność produktu.

2

Usługa gwarancyjna

Świadczymy usługi gwarancyjne na produkty i przestrzegamy warunków gwarancji. Jeśli klient napotka jakiekolwiek problemy z jakością lub nieprawidłowe działanie podczas użytkowania, zapewnimy odpowiednie rozwiązania zgodnie z warunkami gwarancji, aby zapewnić ochronę praw klienta.

3

Centrum Technologiczne

Kiedy wielkość zakupów klienta osiągnie określoną kwotę i podpiszemy strategiczną umowę z naszą firmą, otworzymy centrum techniczne w mieście klienta, aby jak najszybciej otrzymać nasze profesjonalne wsparcie techniczne i usługi oraz rozwiązać wszelkie potencjalne problemy.

NASI ZADOWOLONY KLIENCI

Pomogliśmy tysiącom ludzi

To są opinie niektórych naszych użytkowników, a nasza reputacja jest godna Twojego zaufania.

Cody'ego Joynera

Główny menadżer

5/5

Bycie dystrybutorem CHISAGE ESS zawsze było dla mnie przyjemnością. Doskonała jakość ich produktów i niektóre z ich wiodących na rynku funkcji znacznie usprawniły moje działania sprzedażowe, a klienci pozytywnie zareagowali na rozwiązania w zakresie magazynowania energii CHISAGE ESS.

Wzgórze Erena

Nabywczy

5/5

Szukaliśmy niezawodnego rozwiązania na magazynowanie energii w domu i produkty CHISAGE ESS spełniają nasze wymagania. Ich domowe falowniki do magazynowania energii bardzo nas zaskoczyły wydajnością i jesteśmy zadowoleni z produktów CHISAGE ESS.

Emanuela Sadlera

Dyrektor Operacyjny

5/5

Nasze potrzeby energetyczne rosną, a rozwiązania w zakresie magazynowania energii CHISAGE ESS stanowią dla nas idealne rozwiązanie. Podziwiam ich profesjonalny zespół wsparcia technicznego, który zawsze i na czas rozwiązuje nasze problemy.

0 +
Obrót miliarda dolarów
0 +
Kraje klientów
0 +
Pracownicy

Ty pytasz, my odpowiadamy

Wymieniliśmy odpowiednie rozwiązania niektórych typowych pytań. Jeśli masz problem, którego nie ma na liście, skontaktuj się z nami.

Nasza firma świadczy usługi szkoleniowe, których celem jest pomoc zespołowi klienta w lepszym zrozumieniu i obsłudze naszych produktów. Zespół profesjonalnych inżynierów technicznych przeprowadzi szczegółowe szkolenie dotyczące produktu, obejmujące wprowadzenie funkcjonalne, instalację i obsługę, konfigurację programu, konserwację i gwarancję itp., aby zapewnić pełne wykorzystanie wydajności i funkcjonalności produktu.

W ciągu pół roku zgromadzimy 2% części zamiennych na wymianę, po zakupie produktu zorganizujemy również szkolenia posprzedażowe, aby klienci mogli szybko zrozumieć produkt i nauczyć się jego obsługi. W przyszłości będziemy otwierać punkty serwisowe również na kluczowych rynkach.

Kiedy wielkość zakupów klienta osiągnie określoną kwotę i podpiszemy strategiczną umowę z naszą firmą, otworzymy centrum techniczne w mieście klienta, aby po raz pierwszy uzyskać nasze profesjonalne wsparcie techniczne i serwis, aby rozwiązać wszelkie możliwe problemy .

Następujące akcesoria są standardowo dostarczane z naszą serią Mars: instrukcja obsługi, certyfikat, karta gwarancyjna, wspornik do montażu na ścianie, śruba zabezpieczająca ze stali nierdzewnej, śruba sześciokątna ze stali nierdzewnej M6X16, śruba sześciokątna ze stali nierdzewnej M4X12, kij WIFI, zacisk czujnika, kabel komunikacyjny , kabel równoległy CAN, złącze wejściowe PV, czujnik temperatury akumulatora NTC, torebka samozamykająca.

Gotowy do przeprowadzki? Uzyskaj wycenę już teraz!

CHISAGE jest dumny z oferowania naszym klientom najwyższej jakości rozwiązań w zakresie magazynowania energii, które są zarówno niezawodne, jak i niedrogie. Nasz zespół ekspertów dokłada wszelkich starań, aby pomóc Ci znaleźć idealny system spełniający Twoje konkretne potrzeby, zapewniając najwyższą wartość inwestycji. Niezależnie od tego, czy szukasz rozwiązania w zakresie magazynowania energii w budynkach mieszkalnych, czy komercyjnych, mamy dla Ciebie wsparcie.

Skontaktuj się z nami

Podziel się z nami swoimi potrzebami, nasz zespół skontaktuje się z Tobą w ciągu 8 godzin roboczych!