System magazynowania energii

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jaką różnicę zrobiłoby, gdybyśmy mogli przechowywać energię i używać jej, kiedy tylko chcemy? CHISAGE ESS oferuje wysokiej jakości systemy magazynowania energii, które pomagają obniżyć rachunki za energię elektryczną i zapewniają stabilne zasilanie. Nasze systemy magazynowania energii obejmują wysokonapięciowe hybrydowe systemy ESS typu „wszystko w jednym”, przenośne elektrownie, kontenerowe BESS i C&I ESS.

Jeśli chcesz korzystać z systemu magazynowania energii w domu, możesz skorzystać z wysokonapięciowego hybrydowego systemu ESS typu „wszystko w jednym”, w tym jednofazowego 3kW-8kW, trójfazowego 4kW-20kW. Mają stopień ochrony IP66, maks. 18 A prądu wejściowego PV, ładowanie i rozładowywanie przy 100% pełnym obciążeniu, przełączanie na poziomie UPS w ciągu 10 ms, połączenie WiFi i Bluetooth.

Jeśli chcesz korzystać z systemu magazynowania energii podczas aktywności na świeżym powietrzu, biwakowania, podróży lub w sytuacjach awaryjnych, możesz wybrać przenośną elektrownię. Nasza przenośna stacja zasilania oparta jest na bateriach litowo-jonowych, które obsługują USB, Type-C, DC i AC, obsługują wspólny interfejs zasilania i wspólny zakres napięcia oraz wbudowany dwukierunkowy falownik, który obsługuje szybkie ładowanie prądem przemiennym w ciągu 90 minut do pełnej pojemności. Obejmują one prawie wszystkie rodzaje małych i średnich urządzeń cyfrowych, urządzeń gospodarstwa domowego i pokładowych urządzeń awaryjnych.

Jeśli chcesz korzystać z systemu magazynowania energii w dużych obiektach komercyjnych lub przemysłowych, możesz wybrać Container BESS lub C&I ESS. Nasz kontenerowy system BESS został zaprojektowany z podwójną ochroną przeciwpożarową i przeciwwybuchową IP67, aby zapewnić jego bezpieczeństwo i niezawodność. Jest również wyposażony w chłodzone cieczą przewody rurowe, dzięki czemu różnica temperatur jest mniejsza niż 3 ℃, co skutecznie wydłuża żywotność baterii. Jeśli chodzi o C&I ESS, jest on zasilany przez wiodące w branży baterie litowo-żelazowo-fosforanowe, skutecznie wydłużając żywotność cyklu. System przyjmuje modułową konstrukcję ze zintegrowanym systemem kontroli temperatury chłodzonym cieczą, dzięki czemu system jest bezpieczniejszy i bardziej niezawodny oraz łatwy w transporcie i instalacji. Możemy dostarczyć standardowe rozwiązania lub spełnić indywidualne potrzeby w zależności od konkretnej sytuacji.

Wybierając system magazynowania energii od CHISAGE ESS, będziesz mieć nieograniczoną energię i ogromne korzyści dla swojego domu i firmy. Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży, aby dowiedzieć się więcej o systemach magazynowania energii. Rozpocznijmy razem nowy rozdział w rewolucji energetycznej!

Komercyjne Systemy Magazynowania Energii

Duże zastosowania komercyjne lub przemysłowe

Przenośna Stacja Zasilania

Przenośna stacja zasilania o mocy 600 W i 1000 W

Wszystko w Jednym ESS

3-20kW Super szeroki zakres napięcia baterii Wszystko w jednym ESS

Pojemnik ESS

Pojemnik ESS z chłodzeniem cieczą

Na indywidualnie falownik i akumulator udzielamy podstawowej gwarancji; niektóre produkty obsługują rozszerzoną gwarancję. Aby uzyskać szczegółowe informacje, skontaktuj się z nami.

Zapewniamy lokalne wsparcie techniczne, w tym próbki testowe, szkolenia dotyczące produktów; przez pierwsze sześć miesięcy zapewniamy bezpłatną wymianę nowych jednostek, w okresie gwarancyjnym zapewniamy bezpłatną wymianę części zamiennych.