Wszystko w Jednym ESS

Chisage ESS jest zaangażowany w badania i produkcję domowych systemów magazynowania energii i z dumą przedstawiamy wysokonapięciowy system ESS typu all-in-one, który łączy w sobie piękno i wydajność. Wykorzystuje on zintegrowaną konstrukcję baterii i falownika, nie wymaga skomplikowanej konfiguracji i jest wygodniejszy do użytku domowego, szczególnie popularny w Europie.

Chisage ESS to wysokonapięciowy system ESS typu all-in-one o stopniu ochrony IP66, w tym jednofazowy 3kW-8kW i trójfazowy 4kW-20kW. Charakteryzuje się bardzo szerokim zakresem napięcia baterii 80-500V/80-800V, maks. Prąd wejściowy PV 18A i prąd ładowania/rozładowania 27A/30A odpowiedni dla akumulatorów średniego i wysokiego napięcia. Obsługuje ładowanie i rozładowywanie przy 100% pełnym obciążeniu, łączność WiFi i Bluetooth oraz jest w stanie przełączać się na poziomie UPS w czasie krótszym niż 10 ms.

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z naszym profesjonalnym zespołem. Z niecierpliwością czekamy na zapewnienie doskonałej obsługi i pomoc w innowacyjnym zarządzaniu energią w domu w kierunku bardziej ekologicznej i inteligentnej przyszłości!

CE-1P3-8KEG-HE-EU

3-8kW Super szeroki zakres napięcia baterii Wszystko w jednym ESS

CE-3P4-20KEG-HE-EU

4-20kW Super szeroki zakres napięcia baterii Wszystko w jednym ESS

Na indywidualnie falownik i akumulator udzielamy podstawowej gwarancji; niektóre produkty obsługują rozszerzoną gwarancję. Aby uzyskać szczegółowe informacje, skontaktuj się z nami.

Zapewniamy lokalne wsparcie techniczne, w tym próbki testowe, szkolenia dotyczące produktów; przez pierwsze sześć miesięcy zapewniamy bezpłatną wymianę nowych jednostek, w okresie gwarancyjnym zapewniamy bezpłatną wymianę części zamiennych.