Pojemnik ESS

Nagłe przerwy w dostawie prądu zawsze stawiają ludzi w trudnej sytuacji, powodując znaczne straty finansowe dla zapracowanych fabryk lub firm. Jeśli chcesz korzystać z systemu magazynowania energii w dużym środowisku komercyjnym lub przemysłowym, kontener ESS jest najlepszym wyborem!

Kontener CHISAGE Liquid-Cooling ESS jest dostępny w pojemnościach 3,354 MWh i 6,709 MWh i jest najczęściej używany we współdzielonych stacjach ESS, ESS po stronie sieci, ESS po stronie użytkownika, mobilnych pojazdach do magazynowania energii i innych scenariuszach. Zapewnia wczesne ostrzeganie poprzez monitorowanie stanu w czasie rzeczywistym i przeprowadza ocenę stanu baterii w celu dynamicznego dostosowywania strategii zarządzania efektywnością energetyczną.

Tymczasem nasza bateria chłodzona cieczą ma podwójną konstrukcję przeciwpożarową i przeciwwybuchową IP65 z inteligentnym systemem kontroli temperatury chłodzonym cieczą, który zapewnia bezpieczeństwo i zmniejsza koszty eksploatacji zasilania o 20%.

Nawiąż współpracę z Chisage ESS i wybierz kontener ESS zapewniający autonomię energetyczną, aby zapoczątkować nową erę magazynowania energii. Skontaktuj się z nami już teraz!

CESS-3354-6709L

3354-6709kWh Pojemnik ESS z chłodzeniem cieczą

CE166280-L-H

Akumulator chłodzony cieczą 46592 Wh

Na indywidualnie falownik i akumulator udzielamy podstawowej gwarancji; niektóre produkty obsługują rozszerzoną gwarancję. Aby uzyskać szczegółowe informacje, skontaktuj się z nami.

Zapewniamy lokalne wsparcie techniczne, w tym próbki testowe, szkolenia dotyczące produktów; przez pierwsze sześć miesięcy zapewniamy bezpłatną wymianę nowych jednostek, w okresie gwarancyjnym zapewniamy bezpłatną wymianę części zamiennych.