Przenośna Stacja Zasilania

Niezależnie od tego, czy podróżujesz, biwakujesz, ratujesz się w nagłych wypadkach, czy po prostu potrzebujesz wygodnego ładowania w codziennym życiu, przenośna stacja akumulatorowa zapewnia niezawodne i wydajne wsparcie energetyczne.

Przenośne stacje akumulatorowe Chisage ESS, dostępne w wersjach 600W i 1000W, wykorzystują zaawansowaną technologię akumulatorów litowo-jonowych i obsługują wejście DC/PV z funkcją MPPT do ładowania akumulatora. Mają wbudowany dwukierunkowy falownik, który obsługuje szybkie ładowanie prądem przemiennym w ciągu 90 minut, a także tryb inteligentnego napędu do pracy z obciążeniem rezystancyjnym o wysokiej mocy 1200/2000W+.

Wybierz przenośną stację akumulatorową CHISAGE ESS, aby pożegnać się z problemami z zasilaniem i cieszyć się nieograniczoną przenośną energią!

CE-P600-1000CS

Przenośna elektrownia LiFePO4 o mocy 600-1000 W

Na indywidualnie falownik i akumulator udzielamy podstawowej gwarancji; niektóre produkty obsługują rozszerzoną gwarancję. Aby uzyskać szczegółowe informacje, skontaktuj się z nami.

Zapewniamy lokalne wsparcie techniczne, w tym próbki testowe, szkolenia dotyczące produktów; przez pierwsze sześć miesięcy zapewniamy bezpłatną wymianę nowych jednostek, w okresie gwarancyjnym zapewniamy bezpłatną wymianę części zamiennych.