Bateria Słoneczna

Jako firma specjalizująca się w produkcji baterii słonecznych, CHISAGE ESS jest głęboko zaangażowana w tę branżę od ponad dekady. Ponadto posiadamy dwie kopalnie manganu w Syczuanie w Chinach, który jest ważnym materiałem do produkcji fosforanu litowo-żelazowego i zapewniamy gwarancję jakości i czas dostawy od źródła, co jest jedną z naszych największych zalet.

Obecnie nasza firma produkuje głównie domowe akumulatory litowo-żelazowo-fosforanowe.
Akumulatory domowe to głównie akumulatory niskonapięciowe 100Ah, 200Ah, 300Ah, w tym akumulatory do montażu w szafie o mocy 5 kWh, akumulatory ścienne o mocy 5-10 kWh, akumulatory piętrowe o mocy 5-20 kWh i akumulatory podłogowe o mocy 15 kWh.

Wszystkie nasze zestawy akumulatorów są wykonane z nowych ogniw 10 najlepszych marek klasy A, które mogą osiągnąć liczbę cykli 6000 razy 80% DOD, z 5-letnią gwarancją i 10-letnią gwarancją rozszerzoną. Dzięki stabilnej wydajności, inteligentnej obsłudze i różnym certyfikatom, nasze zestawy akumulatorowe są preferowane przez różne kraje i klientów.

Akumulator Domowy

Różne domowe zestawy akumulatorów 5-20 kWh

Na indywidualnie falownik i akumulator udzielamy podstawowej gwarancji; niektóre produkty obsługują rozszerzoną gwarancję. Aby uzyskać szczegółowe informacje, skontaktuj się z nami.

Zapewniamy lokalne wsparcie techniczne, w tym próbki testowe, szkolenia dotyczące produktów; przez pierwsze sześć miesięcy zapewniamy bezpłatną wymianę nowych jednostek, w okresie gwarancyjnym zapewniamy bezpłatną wymianę części zamiennych.